Partnerzy

BMW Motorrad Polska

BMW Motorrad Polska

BMW Motorrad zajmuje obecnie wiodącą pozycję wśród producentów motocykli Segmentu Premium na świecie. Czy to w dziedzinie projektowania, stosowania innowacyjnych rozwiązań w rozwoju technologii silników, podwozia czy też w zakresie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. W całej swej historii BMW Motorrad był również pionierem w temacie motocykli sportowych czego ostatecznym rezultatem było wprowadzenie w 2010 r. modelu BMW S 1000 RR, który natychmiast stał się liderem w swojej klasie wygrywając wszystkie testy i porównaniu w ciągu ostatnich 2 lat, co jest precedensowym osiągnięciem.
Od 10 lat BMW Motorrad jako część BMW Group Polska nieustanie rozwija sieć sprzedaży w Polsce, stając się w ostatnich latach liderem sprzedaży w Segmencie Premium motocykli pow. 500 cm3.

Doosan

Doosan

To, co zaczęło się od wizji jednego człowieka w 1898 roku, jest dzisiaj globalną firmą zatrudniającą ponad 35 000 ludzi w 33 krajach. Doosan to południowokoreański gigant przemysłowy, który ramię w ramię z takimi firmami jak LG czy Samsung, kształtuje krajobraz światowej gospodarki, o rocznych obrotach na poziomie 3 miliardów Euro. Doosan jest liderem w wielu branżach, produkuje silniki okrętowe, reaktory atomowe, ciężki sprzęt wojskowy, buduje fabryki i odsalarnie wody na całym świecie. Jest światowym liderem w branży maszyn budowlanych a od 1967 jest producentem wózków widłowych.

Enersys

Enersys

EnerSys Inc. to światowy lider w produkcji akumulatorów trakcyjnych i stacjonarnych. Stosowane najnowocześniejsze technologie wytwarzania ogniw akumulatorów plasuje firmę w czołówce najczystszych ekologicznie zakładów branży akumulatorowej na świecie. Fabryka akumulatorów jest obecna w Bielsku-Białej już od 1922 roku.

Hercules Trading

Hercules Trading

Hercules Trading specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz hoteli, pensjonatów, domów wczasowych itp. Firma posiada w swojej ofercie meble hotelowe, meble recepcyjne, meble barowe najwyższej jakości.

Modeco Expert

Modeco Expert

Marka MODECO obecna na rynku od 20 lat obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędziowych i elektronarzędziowych
w Polsce. Narzędzia MODECO produkowane są z najwyższej klasy materiałów, z użyciem nowoczesnych technologii.

W 2000 roku do oferty narzędzi MODECO została wprowadzona linia MODECO EXPERT przeznaczona dla użytkowników o wysokich wymaganiach użytkowych do prac warsztatowych i rzemieślniczych.
Aktualnie oferta MODECO to ponad 3 tys. produktów, obejmujących m. in.:

  • elektronarzędzia i akcesoria,
  • narzędzia budowlane,
  • klucze, szczypce wkrętaki,
  • narzędzia tnące, narzędzia pomiarowe oraz bhp.

W roku 2004 oferta została wzbogacona o własną linię elektronarzędzi. Przykładem doskonale obrazującym tendencje ciągłego ulepszania asortymentu jest linia narzędzi budowlanych: LONG LIFE. Narzędzia tej linii objęte są 100 – letnią gwarancją.

Arai

Arai

Arai to jedne z najlepszych kasków na świecie. Japońska firma jest liderem w zakresie innowacyjnych technologii stosowanych w kaskach motocyklowych. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałów sprawia, że kaski ARAI są wyjątkowo bezpieczne i jednocześnie komfortowe.

Misją Arai’a jest produkowanie najbezpieczniejszych kasków na świecie. Ten cel przyświeca wszystkim pracownikom firmy na każdym etapie projektowania i produkcji. Tak dzieje się od blisko 65 lat, podczas których do rąk motocyklistów trafiło wiele milionów tych wyjątkowych, ciągle udoskonalanych kasków. 100% ręcznej produkcji prowadzonej wyłącznie w japońskich fabrykach przekłada się na najwyższą, wręcz unikalną jakość i bezpieczeństwo użytkownika, które ARAI niezmiennie stawia na pierwszym miejscu.

Brand Relations

Brand Relations

Brand Relations to agencja wizerunkowa specjalizujące się w szeroko pojętym brandingu. Przygotowując nowe, kształtując już istniejące, odbudowując zapomniane marki tworzy szeroki wachlarz narzędzi promocyjno-reklamowych.

Expolinia

Expolinia

Firma EXPO-LINIA istnieje na rynku od 1989. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Luboniu koło Poznania, gdzie oprócz biura mieści się własna pracownia projektowa i graficzna, zaplecze techniczne oraz magazyn. Dwanaście lat działalności pozwoliło na zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia w branży wystawienniczo – reklamowej, czego potwierdzeniem jest bogata lista referencyjna naszych klientów. Świadczymy stałe usługi dla wielu renomowanych firm na terenie kraju jak i zagranicą.

Gaerne

Gaerne

Gaerne to marka butów motocyklowych produkowanych we Włoszech. Bliska współpraca z Mistrzami, technologiczne innowacje, dopracowane szczegóły i detale, komfort, włoski styl i 50 lat pasji oraz doświadczenia charakteryzuje wszystkie produkty Gaerne.

Marka handlowa Mieloch Motocykle powstała w 1998 roku, koncentrując swoją aktywność na sprzedaży skuterów, motocykli oraz części i akcesoriów motocyklowych i skuterowych. Mieloch Motocykle to firma, która  wyrosła z rodzinnych tradycji i pasji. Oferuje nie tylko wieloletnie doświadczenie sportowe i firmowe, ale także rozległą wiedzę techniczną oraz ogromną, stale rosnącą ofertę produktów najlepszych światowych producentów i nowoczesny system sprzedaży.

Held

Held

HELD to niemiecka marka o ponad 30-to letniej historii. Powstała w 1976 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji rękawic motocyklowych. Dzięki pro-rozwojowemu nastawieniu, w chwili obecnej jest liczącym się na świecie producentem szerokiej gamy odzieży i innych akcesoriów motocyklowych.

MotoRmania

MotoRmania

MotoRmania to lifestylowy miesięcznik o tematyce motocyklowej.

PZM

PZM

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń działającym na podstawie Prawa o Stowarzyszeniach (ustawa z dnia 7.04.1989 r.) zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowego, do najważniejszych celów Związku należy rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

Tor Poznań

Tor Poznań

Tor Poznań – samochodowy i motocyklowy tor wyścigowy zlokalizowany w Poznaniu. Tor powstał w latach 1975–1977 na miejscu starych pasów startowych Portu Lotniczego Poznań-Ławica w wyniku współpracy Automobilklubu Wielkopolskiego i Fabryki Samochodów Rolniczych „Polmo” w Poznaniu – producenta samochodu marki Tarpan. Oficjalnie tor samochodowo-motocyklowy został otwarty 1 grudnia 1977 roku, a tor kartingowy 3 lata później, 18 października 1980 roku. Projektantem był inż. Mieczysław Biliński, a przy detalach doradzał m.in. Bernie Ecclestone. Na torze jeździli m.in. Michael Schumacher, Jackie Stewart i Robert Kubica.

TeoMotors

TeoMotors

Teo Motors to lider w branży regeneracji automatycznych skrzyń biegów i sprzęgieł hydrokinetycznych, głównie do samochodów europejskich, tuner silników motocyklowych marki Yamaha oraz tuner silników i sekwencyjnych skrzyń biegów w samochodach marki Porsche 911.

Womet-Tech

Womet-Tech

Specjalizacja: Produkcja crash- padow oraz innych części i akcesoriów do wyścigowych oraz drogowych motocykli.
– Głównym celem firmy jest wykonywanie produktów najwyższej jakości ! W konkurencyjnych cenach.
– Do produkcji akcesoriów tuningowych stosowane są materiały o najlepszych parametrach technicznych które w połączeniu z doświadczeniem oraz technologią CNC pozwala uzyskać produkt finalny o najwyższej jakości .
Produkty WOMET-TECH są używane przez czołowych zawodników WMMP oraz ALPE ADRIA na torach wyścigowych Polski i Europy

www.womet-tech.pl

Motorismo

Motorismo

Klub Motorismo i portal internetowy Motorismo.pl to wirtualne miejsce w sieci gdzie spotykają się ludzie, którzy dzielą pasję jaką jest jazda na motocyklu. Idea, która przyświecała nam tworząc nową platformę internetową to przede wszystkim udostępnienie motocyklistom informacji na temat odzieży motocyklowej, techniki bezpiecznej jazdy na motocyklu, przygotowania się do wyprawy motocyklowej – zagranicznej jak i krajowej oraz wielu innych przydatnych wskazówek  dotyczących szeroko rozumianego motocyklizmu.

Klub już na samym początku oferuje wszystkim Motocyklistom i Motocyklistkom, którzy dokonają zakupów w sieci sklepów Motorismo wyjątkowe wsparcie i ochronę w postaci programu Motorismo Assistance. Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się w odrębnej sekcji portalu.

Jak dołączyć do klubu i w pełni cieszyć się z przywilejów? To bardzo proste:

Wystarczy dokonać zakupów w jednym ze sklepów Motorismo w Polsce.
Zarejestrować się na portalu Motorismo.pl

Możecie być pewni, że w przyszłości będą pojawiały się kolejne przywileje takie jak na przykład program lojalnościowy dla wszystkich klientów sieci Motorismo!

www.motorismo.pl