Korobacz w Czechach po kolejny solidny wynik

Korobacz w Czechach po kolejny solidny wynik

INFO

Mateusz Korobacz, były motocyklowy wicemistrz Polski klasy Superstock 600, wystartuje w najbliższy weekend w drugiej rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na torze w czeskim Moście, gdzie w międzynarodowej stawce zamierza walczyć o kolejne cenne punkty.

22-letni zawodnik BMW rozpoczął tegoroczne zmagania od podium wywalczonego podczas pierwszej rundy w Poznaniu, dzięki któremu zajmuje obecnie świetne, trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii Superstock 1000.

Druga runda WMMP odbędzie się w ten weekend w czeskim Moście, gdzie Korobacz rywalizować będzie nie tylko z polskimi zawodnikami, ale także motocyklistami międzynarodowej serii Alpe Adria, z którą połączone są wybrane rundy WMMP.

Były wicemistrz Polski klasy Superstock 600 wraca do pełni formy po majowej kontuzji barku, ale rozpoczął już wakacje po udanej obronie pracy licencjackiej, dlatego może całkowicie skupić się

na najbliższym starcie i

zamierza wywalczyć jak najlepszy wynik w niedzielnym wyścigu.

Więcej o Mateuszu Korobaczu na oficjalnym Fan Page’u: www.facebook.com/Mateusz.korobacz.Official .

Mateusz Korobacz
„Mam już za sobą udaną obronę pracy licencjackiej i w lipcu mogę ponownie skupić się w pełni na wyścigach. Obchodzę dzisiaj swoje 22. urodziny, dlatego fajnie byłoby sprawić sobie w ten weekend jakiś prezent z tej okazji. W minionym tygodniu zaliczyliśmy z zespołem krótkie testy w Poznaniu. Trochę odczuwam jeszcze skutki kontuzji barku z pierwszej rundy. Moja ręka nieco szybciej się męczy, ale nie brakuje jej siły, więc mam nadzieję, że nie będzie w ten weekend problemem. Bardzo lubię tor w Moście, zarówno jego konfigurację, infrastrukturę, jak

Galeria

Korobacz w Czechach po kolejny solidny wynik Korobacz w Czechach po kolejny solidny wynik

Podobne wiadomości

Partnerzy