WMC 11 06/2011 – Szybko i w dobrym  towarzystwie…

WMC 11 06/2011 – Szybko i w dobrym towarzystwie…

INFO

Po pierwszej rundzie w Poznaniu i zaledwie jednym weekendzie odpoczynku, zawodnicy WMMP udali się do znanego z MotoGP, czeskiego Brna, gdzie rywalizowali w międzynarodowej stawce razem z uczestnikami pucharu Alpe Adria. Jak im poszło? (…) Juniorzy bez niespodzianek Przed rundą w Brnie wybuchło małe zamieszanie, gdyż ktoś próbował zgłosić zawodników juniorskiej klasy do wspólnego startu z Supersportami. Z punktu widzenia wspólnej jazdy w Poznaniu, tym bardziej, viagra on babies że Mateusz Korobacz dwukrotnie stanął tam w sportach na podium, może i miało to sens, ale patrząc na czasy okrążeń jest jasne, że juniorzy mieliby spore problemy z przywiezieniem z Brna punktów, a to pozwala kwestionować sensowność takiego pomysłu. Ostatecznie młodzicy pojechali w klasie Superstock, gdzie także nie mieli łatwego życia. Walczący z kontuzją barku Korobacz, który wygrał oba wyścigi w Poznaniu, zakwalifikował się do startu na siódmej pozycji. Adrian Pasek był siedemnasty, Artur Wielebski tuż za nim, a Jakub Wróblewski dwudziesty drugi. W niedzielę polskie podium uzupełnili: Korobacz, Wielebski i Pasek, finiszując odpowiednio na siódmym, jedenastym i dwunastym miejscu. Wróblewski był szesnasty, ale juniorzy zdobyli do swojej klasyfikacji odpowiednio 26, 20, 17 i 13 punktów. W Supersportach „młodzi” zdobyliby w najlepszym razie punkt, lub dwa, co w obliczu niskiej frekwencji i niewielkich punktów zdobytych w Brnie przez zawodników tej klasy, wcale nie cheap cialis online canadian pharmacy przekreśla sildenafil vs revatio ich walki o dobre miejsca w tabeli Sportów na koniec sezonu.

WMC 11 06/2011 – Szybko i w dobrym  towarzystwie… WMC 11 06/2011 – Szybko i w dobrym  towarzystwie… WMC 11 06/2011 – Szybko i w dobrym  towarzystwie…